Tuesday, November 21, 2017 | چهارشنبه 01 قوس 1396
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
تبلیغات
ورود به سیستم
  • عضویت
  • بازیابی گذرواژه
1396/06/28 ورزشکاران کشور در دومين روز رقابت‎هاي آسيايي 4 مدال برنز گرفتند

مشروح خبر

 ورزشکاران کشور که در نخستين روز رقابت‎هاي داخل تالار و ورزش‎هاي رزمي آسيا، يک مدال طلا و يک مدال نقره گرفته بودند در دومين روز رقابت‎هاي داخل تالار و ورزش‎هاي رزمي آسيا،صاحب چهار مدال برنز شدند.

اين مدال‎ها را در بخش کشتي کمربندي، جاويد احمد در وزن 80 کيلوگرام، سيد شفيع در وزن 85 کيلوگرام، محمد گل پهلوان زاده در وزن آزاد و سيک گل در وزن 82 کيلوگرام به نام افغانستان ثبت کردند.

اما، در بخش تکواندو و در بخش دختران، خديجه رضايي در وزن 84 کيلوگرام در نخستين ديدارش مغلوب مبارز چينايي شد و از ادامه بازي‎ها کنار رفت. اما، فرحناز يعقوبي در بازي نخستش حريف هندي اش را شکست داد و در دومين ديدارش در برابر مبارز چين شکست خورد و به جمع حذف شدگان پيوست.

در بخش مردان نيز، بلال زازي، تکواندوکار افغان در ديدار نخستش ورزشکار عربستان را شکست داد اما، در بازي دومش در برابر تکواندوکار قزاقزستان شکست خورد و از ادامه اين بازي‎ها کنار رفت.

همين طور در بخش جوجتسو، حميد مهردل در وزن77 کيلوگرام ورزشکاران امارات و عراق را شکست داد، اما در برابر ايران شکست خورد و با اين رقابت‎ها خداحافظي کرد.

بازي‎هاي داخل تالار و ورزش‎هاي رزمي آسيا با حضور 6 هزار ورزشکار در بيست و يک رشته ورزشي در عشق آباد برگزار شدند و ده روز ادامه خواهند داشت.

 
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
وب سایت :
نظر :